Festyn Rodzinny

Dnia 3 czerwca w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Kępnie odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „MAMĘ, TATĘ ZAPRASZAMY, W ŚWIAT MUZYKI WYRUSZAMY!”

Z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka na teren ogrodu przedszkolnego zaproszono dzieci i ich rodziców.

Specjalnie na tę okazję zostało przygotowane przedstawienie teatralne pt. ”Czerwony Kapturek” w wykonaniu rodziców dzieci z grupy V. Teatrzyk był głównym punktem imprezy przedszkolnej.  Występujący rodzice zaprezentowali swoje talenty aktorskie, widzowie zarówno młodsi jak i starsi byli zachwyceni taką „wyjątkową” wersją znanej im bajki. Tak piękny i niezwykły występ z całą pewnością przejdzie do historii i będzie niezapomniany.

Gratulujemy aktorom i życzymy dalszych sukcesów!

Kolejnym punktem tego dnia były występy dzieci wszystkich grup przedszkolnych. Każda grupa przedszkolna, w kolejności od najmłodszych do najstarszych wychowanków przedstawiła własną wersję tańca. Wszystkie układy taneczne były różnorodne, zarówno stroje jak i repertuar. Dzieci prezentowały się cudownie a owacjom nie było końca!

Nie dało się nie zauważyć, że miłym akcentem pikniku stanowiły również wspólne zabawy dzieci z ich rodzicami.

Po części artystycznej dzieci i ich rodzice delektowali się smakołykami z kuchni przedszkolnej i nie tylko. W części gastronomicznej można było posmakować ciast, gofrów, lodów, kiełbasek, bigosu, żurku.

Wspólny czas umilały aktywne zabawy na zamkach dmuchanych, malowanie twarzy, bańki mydlane. Każdy znalazł coś dla siebie.

Ten kolejny rodzinny festyn zaliczamy do bardzo udanych, nie tylko ze względu na piękną pogodę ale również na wspaniałych rodziców i ich dzieci z którymi mogliśmy się jeszcze bardziej zintegrować.

Wszystkim rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy!!!

Dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy V, którzy wystąpili w teatrzyku pt.”Czerwony Kapturek” i zadbali o dekorację sceny, a byli to:

Olimpia Noculak-Strzelecka

Oktawia Michalak

Magdalena Moś

Magdalena Chałupka

Dorota Majchrzak

Grzegorz Ratajszczak

Mileny Sołtysik

Aneta i Łukasz Klimeccy

Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za ogromną pomoc kierujemy w stronę naszych sponsorów:

CUKIERNICTWO-PIEKARNICTWO   JARCZAK  s.c.

HURT-DETAL  ART. SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE JAN BIAŁEK