Kadra

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola zapewnia profesjonalną opiekę, wychowanie oraz edukację naszych podopiecznych.

W naszej placówce pracują ludzie wykształceni, kreatywni, wrażliwi, o wysokiej kulturze osobistej. Systematycznie uzupełniamy i podnosimy swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego, uczestnicząc także we wszelkiego rodzaju kursach oraz warsztatach. Troszczymy się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzymy warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowując je do życia w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzamy dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale także uczymy jak cieszyć się z każdego nawet najmniejszego sukcesu.

 

KADRA PRZEDSZKOLA

KADRA PEDAGOGICZNA

  • mgr Maria Boryczka - DYREKTOR PRZEDSZKOLA nauczyciel dyplomowany
  • mgr Katarzyna Pientak - V-CE DYREKTOR PRZEDSZKOLA nauczyciel dyplomowany

WYCHOWAWCY GRUP PRZEDSZKOLNYCH

  • mgr Grażyna Rybczyńska – oddział I – nauczyciel dyplomowany
  • Katarzyna Ozdoba - oddział II – nauczyciel kontraktowy
  • mgr Julianna Jagieniak - oddział III – nauczyciel kontraktowy
  • mgr Anna Rybczyńska - oddział IV – nauczyciel kontraktowy
  • mgr Dominika Sikora – oddział V – nauczyciel mianowany
  • mgr Magda Kłodnicka – oddział VI– nauczyciel mianowany
  • mgr Dorota Solecka- oddział VII – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Agata Jędrysiak - oddział VIII – nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIELE POPOŁUDNIOWI

  • Katarzyna Surek - oddział  VII, VIII - nauczyciel mianowany
  • mgr Grażyna Rybczyńska - oddział II, III - nauczyciel dyplomowany
  • Dominika Ostrowska -oddział III, IV, VI nauczyciel początkujący
  • mgr Agnieszka Mateja - oddział V, VI - nauczyciel mianowany
  • mgr Katarzyna Pientak - oddział I - nauczyciel dyplomowany
  • mgr Sylwia Karbowiak - oddział II, III - nauczyciel kontraktowy

ZAJĘCIA DODATKOWE

  • Zajęcia rytmiczno-taneczne – Katarzyna Ozdoba
  • Zajęcia z języka angielskiego - mgr Agnieszka Mateja
  • Zajęcia plastyczne - Katarzyna Surek, mgr Grażyna Rybczyńska

ZAJĘCIA UDZIELANE W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO–PEDAGOGICZNEJ

  • Zajęcia logopedyczne – mgr Paulina Welke
  • Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne – mgr Julianna Jagieniak, 
  • Psycholog - mgr Agata Drzazga
  • Pedagog specjalny - mgr Ewelina Karwacka

PERSONEL ADMINISTRACYJNO-OBSŁUGOWY:

  • Anna Lebek – intendentka
  • Wioletta Lemanik – szef kuchni
  • Magdalena Jurków – kucharka
  • Danuta Mieszała - pomoc kuchenna
  • Patrycja Kula - pomoc kuchenna
  • Zdzisław Brzeziński – woźny

POMOCE ODDZIAŁOWE:

  • Oddział I – Bożena Kokot
  • Oddział II – Daria Stachowiak
  • Oddział III – Monika Kieroń
  • Oddział IV – Małgorzata Moska
  • Oddział V – Małgorzata Kaczmarek
  • Oddział VI – Emilia Kremer
  • Oddział VII – Jolanta Kamińska
  • Oddział VIII - Dominika Biczysko

 

KADRA ŻŁOBKA

Grupa 1
Starsza pielęgniarka:
Barbara Modrzyńska
Pomoc oddziałowa:
Agnieszka Gaj

Grupa 2:
Starszy opiekun:
Jolanta Sułot, Justyna Sikora
Pomoc oddziałowa:
Agnieszka Gaj

Grupa 3:
Starszy opiekun:
Natalia Szubert
Opiekun:
Agata Śpiewak

Pomoc oddziałowa:
Agnieszka Gaj

Script logo