Uroczyste zakończenie przedszkola

22 i 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy VII i VIII żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki uroczystość rozpoczęły od „Poloneza”, a następnie zaprezentowały wiersze, które były przypomnieniem wspólnie spędzonych lat oraz wyrażały wdzięczność dla wszystkich pracowników przedszkola za opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć i wzruszeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola. Pani Dyrektor podziękowała Dzieciom za piękny występ, Nauczycielom za przygotowanie przedszkolaków oraz stworzenie dekoracji i Rodzicom za owocną współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola. Na zakończenie Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, książki i drobny upominek. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.

Absolwentom naszego przedszkola życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie oraz każdą wspólną chwilę, którą mogliśmy razem spędzić.