Rodzinny konkurs plastyczny pt. "Co widzę przez różowe okulary"

Z radością informujemy, że dnia 30.11.2021r został rozstrzygnięty Rodzinny konkurs plastyczny pt. „Co widzę przez różowe okulary”. Konkurs był adresowany do wszystkich przedszkolaków w każdej kategorii wiekowej, którzy chcieli w formie plastycznej zaprezentować swoje talenty. Głównymi celami konkursu było:

• rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej;
  • prezentowanie twórczości plastycznej dzieci w wieku przedszkolnym;
  • czerpanie radości dzieci z efektów własnych działań twórczych.

Konkurs ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Do przedszkola wpłynęło 65 prac plastycznych. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić wszystkich I miejscem. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom z gratulacjami i nagrodę rzeczową.

Organizatorzy w składzie: Magda Kłodnicka, Dorota Solecka, Aneta Machelak, Dominika Sikora, bardzo dziękują wszystkim dzieciom za tak liczny odzew, życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą, a Rodzicom składamy podziękowania za zaangażowanie i wspieranie swoich Pociech. Gratulujemy!