Przedszkolaki, do hymnu!

W czwartek 10.11.2022 nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu",  związanej z Narodowym Świętem Niepodległości. W tym roku do wspólnego świętowania zaprosiliśmy Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Pana Piotra Psikusa i Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Panią Małgorzatę Fralę-Kędzior wraz ze współpracownikami. O symbolicznej godzinie 11.11 przed budynkiem Ratusza w Kępnie dzieci w towarzystwie Gości zaśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego". Po zakończeniu części oficjalnej, Pan Burmistrz nagrodził najmłodszych cukierkami. Następnie przedszkolaki, trzymając przedmioty w barwach narodowych, przemaszerowały ulicami miasta. Wróciliśmy do swoich sal i świętowaliśmy dalej, oglądając filmy edukacyjne i wykonując prace plastyczne o tematyce patriotycznej.