Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Kępnie

W czwartek 5 maja w naszym przedszkolu odbył się koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Kępnie. Mali muzycy zaprezentowali nam utwory wokalne, taneczne oraz grę na różnych instrumentach. Wśród uczniów szkoły muzycznej było bardzo wielu absolwentów naszego przedszkola, min: Ewa Chałupka (skrzypce) Zuzanna Rogalińska (gitara) Klaudia Szymoniak (wokal) Rozalia Ślusarek (wokal) Zuzanna Wiśniewska (flet poprzeczny) Koncert miał na celu prezentację nabytych talentów oraz zachęcenie naszych 6 letnich przedszkolaków do zapisów do szkoły muzycznej od przyszłego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców do zapisu swoich pociech do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Kępnie.