Dzień Dziecka

Wita Was słoneczny ranek, tyle dzisiaj niespodzianek, tyle przygód czeka nas. Pierwszy czerwca - wstawać czas! Wszyscy śmieją się od rana, nawet mrówka roześmiana. Czar zabawy dziś panuje, i beztroska tu króluje. Ah! Jak ptaszki dziś śpiewają tak życzenia wam składają: W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Wam sercem całym moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności.

Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęliśmy od konkursu piosenki "Patrzę, czuję i smakuję" gdzie każda z grup przedszkolnych, jak i również żłobek, zaprezentowała wybrany przez siebie utwór wokalny. Jury dokładnie oglądało każdy występ, po czym miało niemały problem w wybraniu najlepszego występu. Jury w składzie: Pani Maria Boryczka- Dyrektor przedszkola i żłobka, Pani Jolanta Sułot - opiekunka w żłobku, Pani Katarzyna Parzonka- przedstawiciel Rady Rodziców, Pan Roman- nasz pomocny i zawsze uśmiechnięty woźny; jednogłośnie zadecydowało, że I miejsce w naszym konkursie zajmują wszystkie grupy. Wręczono dyplomy, nagrody oraz robiono pamiątkowe fotografie. Następnie były tańce, zabawy z chustą, pyszne smakołyki, kolorowe balony, wesołe zabawy na placu przedszkolnym i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.