Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, muzyki, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęliśmy od konkursu piosenki "Patrzę, czuję i smakuję" gdzie każda z grup przedszkolnych, jak i również żłobek, zaprezentowała wybrany przez siebie utwór wokalny. Jury dokładnie oglądało każdy występ, po czym miało niemały problem w wybraniu najlepszego występu. Jury w składzie: - Pani Maria Boryczka- Dyrektor przedszkola i żłobka - Pani Jolanta Sułot - opiekunka w żłobku - Pni Katarzyna Parzonka- przedstawiciel Rady Rodziców - Pań Roman- nasz pomocny i zawsze uśmiechnięty woźny; jednogłośnie zadecydowało, że I miejsce w naszym konkursie zajmują wszystkie grupy. Wręczono dyplomy, nagrody oraz robiono pamiątkowe fotografie. Następnie były tańce, zabawy z chustą, pyszne smakołyki, kolorowe balony, wesołe zabawy na placu przedszkolnym i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Filmy z Konkursu piosenki o zmysłach "Patrzę, czuję i smakuję":

Grupa 1:

Grupa 2: