Bal karnawałowy - relacja

"Z Nowym Rokiem szedł karnawał,

przebieraniem się zabawiał. Przebrał dzieci,

spójrzcie sami są Indianie z piratami

i serpentyn widać zwoje, są krasnale, są kowboje..."

13 lutego w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal przebierańców dla przedszkolaków to dzień niezwykły, pełen radości. W salach przedszkolnych można było spotkać pomysłowe i śliczne stroje, Batmana, Hermione, Spider-Mana, Mulan, biedronki, kota, królewny, bohaterów z bajki Psi Patrol oraz wiele, wiele innych postaci bajkowych. Sala została przystrojona przez panie Nauczycielki, które dołożyły wszelkich starań, abyśmy poczuli się jak na prawdziwym zaczarowanym balu! Imprezę poprowadził wodzirej, który doskonale wpasował się w gusta naszych przedszkolaków, dzięki czemu dzieci świetnie się bawiły, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po udanej zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek, który szybko zniknął ze stołów. Została wykonana również sesja zdjęciowa, dzięki której zostały uwiecznione piękne stroje. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Niestety „Wszystko co dobre szybko się kończy” dlatego nie możemy doczekać się kolejnego balu, który przyniesie tak wiele radości i szalonej zabawy.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów!