Wizyta w bibliotece

  • PDFDrukujEmail

W czwartek 6.09.2019  grupa VIII z naszego  przedszkola udała się do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie na przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. W przedstawieniu tym brała  udział  młodzież uczestnicząca w projekcie  „Strefa Młodych” z Programu Równać Szanse.   Podczas przedstawienia przedszkolaki brały czynny udział w bajce : zbierając owoce i warzywa dla babci oraz zrywały  kwiatki dla Kapturka.  Na koniec bajki Babcia Czerwonego Kapturka poczęstowała dzieci pysznymi ciasteczkami. Przedszkolakom bardzo się podobało, a organizatorzy zapewniali, że planują kolejny występ, oraz zachęcali dzieci do korzystania  z  księgozbioru biblioteki.

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools