Pożegnanie przedszkola

  • PDFDrukujEmail

 

"Na dalszą drogę życia, weź trzy czarodziejskie słowa:
proszę, przepraszam, dziękuję i w sercu je zachowaj.
Dzień dobry i Do widzenia, niech obce Ci nie będzie.
Radosne dni w przedszkolu wspominać będziesz wszędzie ..."


Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stają się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

W naszym przedszkolu w dniach 17,18 i 19 czerwca 2019r. odbyły się zakończenia zerówek grup V, VI, VII, VIII. Były to dni szczególnie ważne i pełne wzruszeń. Każda z grup solidnie przygotowywała się do tego uroczystego dnia jakim było pożegnanie przedszkola. Absolwenci, którzy już po wakacjach pójdą do szkoły wraz z kolegami i koleżankami z grupy – 5-latkami, przygotowali dla swoich rodziców piękny program artystyczny. Występ rozpoczął się uroczystym Polonezem. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały przeróżne tańce. Po wspaniałych występach, nagrodzonych gromkimi brawami nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomu ukończenia przedszkola oraz książki na pamiątkę. Był również czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć z nauczycielkami. Nie obyło się także bez niespodzianki dla dzieci i rodziców w postaci pysznego tortu z płonącymi racami, którym można było się rozkoszować przy pysznej kawce i herbatce, oraz soczkach dla dzieci.

Wszystkim naszym drogim absolwentom życzymy samych szczęśliwych, słonecznych dni, wysokich ocen i szkolnych przyjaźni J

 

P.S. Nie zapomnijcie o nas !!! Kiedy tylko będziecie mieli ochotę zapraszamy Was w odwiedziny do ukochanego przedszkola J


„Jeśli tęsknota mnie ogarnie
Kiedy już będę uczniem w szkole-
To znajdę wyjście, wiem co zrobię
Przyjdę odwiedzić swe przedszkole.”

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools